Hakkımızda

 

        Kavi Bilgisayar 2004 yılından bu yana müşterilerinin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir.

     Günümüzde, öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, satış sonrası müşteri memnuniyeti önemini artırmaktadır. Kavi Bilgisayar, müşterinin ihtiyaçlarına karşı hızlı pozisyon alma refleksi ve Zonguldak ve Bartın illerine hizmet vererek koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır. Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yenilikçi yapısını, Türkiyenin en büyük teknoloji firmaları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır.

Yetkili Servis Hizmeti verdiğimiz firmaların kendi alanlarında en kaliteli hizmeti üretmede sürekli bir yarış içerisinde bulunmaktadırlar. Bu yüzden, satış sonrası hizmetlerinde de en iyi servis firmaları ile çalışmayı tercih etmektedirler. Kavi Bilgisayar olarak, bu anlamda tüketicilere artı bir değer katmaktan onur duymaktayız.

Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.

Saygılarımızla

Günümüz teknoloji çağında aynı zamanda KVKK, DDOS Saldırı Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik konusunda hizmet vermekteyiz.

Firmamızı tercih eden Kurum ve Kuruluşlara ayrıca teşekkür ederiz.